Ready
to boost your career?

Head of IT Delivery & Project Management Office
Company name: Seargin
Company size: 500+ people
Junior
Professional
Senior
Gdańsk, Poland
Job Specification
  • Onsite
  • Gdańsk

Website Seargin_ Seargin

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy ambitnych osób na stanowisko:

Opis stanowiska:

Poszukujemy doświadczonego w zarządzaniu programami/projektami oraz serwisami IT eksperta, który we współpracy z naszymi różnorodnymi pod względem technologicznym zespołami IT zapewni doskonałą wiedzę i usługi zarządczo-doradcze.

Głównym celem pracy osoby na powyższym stanowisku będzie zarządzanie istniejącymi zespołami projektowymi i serwisowymi oraz identyfikacja potrzeb globalnych Klientów Seargin, a także wdrażanie dopasowanych rozwiązań, zapewniając wysoki poziom obsługi Klienta.

Do Twoich obowiązków należało będzie:

  • Zarządzanie zespołami wielofunkcyjnymi (kierownicy zespołów serwisowych (wsparcie i rozwój) oraz projektowych w środowisku rozproszonym, programiści, testerzy…)
  • Odpowiedzialność za funkcjonowanie i rozwój wewnętrznego działu Zarządzania Serwisami i Projektami IT,
  • Organizacja i prowadzenie prac projektowych zgodnych z metodologią Klienta (SCRUM, ITIL itp.)
  • Efektywna organizacja i weryfikacja powierzonych zespołom zadań oraz bieżące reagowanie na pojawiające się trudności,
  • Optymalizacja i udoskonalanie wydajności procesów Klienta,
  • *Wsparcie Delivery Managerów w zarządzaniu zespołami, a także wsparcie Project Managerów w prowadzeniu projektów zgodnie z ustaleniami (KPIs & SLAs)
  • Przejmowanie roli koordynatora problemów, kierownika ds. zarządzania incydentami itp. w razie konieczności

Wymagania:

  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami i świadczeniu usług nie mniej niż 5 lat (SCRUM, ITIL) w roli Project Managera/ Delivery Managera/Services Managera
  • Doświadczenie w branży IT w roli programisty (preferowane wcześniejsze doświadczenie w obszarze SAP lub Java, .Net lub podobnym..)
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne, umiejętność zarządzania zespołami w środowisku rozproszonym geograficznie z uwagi na międzynarodowe, wielokulturowe zespoły,
  • Praktyczna znajomość rozwiązań i narzędzi do zarządzania zadaniami developerskimi i backlog,
  • Bardzo dobra organizacja pracy,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Stabilne, pełnoetatowe zatrudnienie – możliwość wyboru formy współpracy,
  • Praca w dynamicznym, międzynarodowym środowisku projektowym,
  • Pakiet multisport,
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Bezpłatne zajęcia języka angielskiego i niemieckiego,
  • Naukę / szkolenia z branży rekrutacji z obszaru IT,
  • Bardzo dobrą atmosferę w pracy,
  • Owoce, napoje, pizze, ciepłe pączki, kanapki, ciasta itp.
  • Firmowe wyjścia,
  • Parking dla rowerów

W przypadku zainteresowania ofertą prosimy o przesłanie aplikacji na adres: head@seargin.com

First name*

Message

Attach CV

"I hereby give consent for my personal data included in my application to be processed by Seargin Sp. z o. o. for the purposes of a future recruitment processes under the Personal Data Protection Act. I provide my personal data voluntarily understanding that without it a proper recruitment process is deemed impossible.
Your personal data is processed by Seargin Sp. z o.o. Data protection inspector can be reached via email address RODO@Seargin.com.
Your data can be made available to IT/technology related partners only as far as the recruitment process is concerned. You have a right to request the administrator to fully access, adjust, remove or limit the processing activities of your data. The consent can be withdrew at any time and in case of breach of GDPR laws you have a right to report that to an appropriate agency. Administrator does not intend to apply technics of automated decision taking such as profiling."

ABOUT COMPANY
Company size: 500+
Main location:Poland
Seargin